OFERTA EDUKACYJNA

W naszej ofercie edukacyjnej znajdują się cykliczne kursy językowe trwające od września do czerwca, kursy specjalne czyli przygotowujące do egzaminu maturalnego bądź gimnazjalnego trwające od września do kwietnia, kursy wakacyjne oraz zajęcia indywidualne na życzenie klienta. Rekrutację na kursy rozpoczynamy już w sierpniu, tak aby z dniem 1 września rozpocząć prowadzenie zajęć. Po przyjęciu zgłoszenia przeprowadzamy testy poziomujące, przypisujące słuchaczowi dany poziom nauczania. Następnie po dokonaniu analizy potrzeb dobieramy odpowiednią grupę w której będą państwo uczestniczyć w zajęciach. Ostatnim etapem rekrutacji jest ustalenie terminu spotkań grupy dogodnego dla wszystkich słuchaczy. Rekrutację na zajęcia indywidualne prowadzimy w trakcie trwania całego roku szkolnego.

RODZAJE KURSÓW:

· Kurs dziecięcy 3-5 lat

Kurs kierowany jest do najmłodszych słuchaczy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nauką języka obcego. Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 45 min podczas których uczniowie poznają słownictwo, piosenki, rymowanki      w języku angielskim. Zabawy motoryczne, gry planszowe, zabawy pamięciowe rozbudzają ciekawość języka obcego. Ponadto dzieci poznają melodię i akcent języka angielskiego, uczą się podczas dobrej zabawy.

· Kurs dziecięcy 6-8 lat

Kurs dedykowany starszym dzieciom, zawierający w sobie elementy zabawy. Wplecione w lekcję piosenki, rebusy, filmy, różnorodne gry planszowe oraz użycie tablicy interaktywnej uatrakcyjnią zajęcia tak, by różniły się od tradycyjnych lekcji w szkole. Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 60 min.

· Kurs standardowy

Skierowany jest do dzieci ze szkoły podstawowej, gimnazjalistów, licealistów oraz dorosłych – w odpowiednich grupach wiekowych. Użycie oprogramowania podręcznika na tablicę interaktywną sprawia, że praca z podręcznikiem zyskuje  inny wymiar, staje się bardziej interesująca a treści bardziej przyswajalne dla uczniów. Ponadto użycie dodatkowych pomocy dydaktycznych, kart pracy oraz gier planszowych zachęcą wszystkich do aktywnego udziału w zajęciach. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min.

· Kurs maturalny

Kurs dedykowany zdającym egzamin maturalny. Jest to kurs dla wszystkich, którzy chcą utrwalić materiał ze szkoły średniej oraz przeprowadzić gruntowną powtórkę do egzaminów. Podczas kursu położony jest nacisk na elementy faktycznie użyteczne podczas egzaminów  jak rozwiązywanie zadań, arkuszy egzaminacyjnych oraz  nauka pisania wypracowań. W przypadku egzaminu maturalnego wplecione są także konwersacje mające przygotować do egzaminu ustnego. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min.

· Kurs wakacyjny

Dedykowany jest tym, którzy chcą poświęcić lipcowe i sierpniowe  popołudnia na powtórkę językową. Intensywne 3-godzinne zajęcia codzienne pomogą nadrobić materiał i solidnie przygotować się do nowego roku szkolnego. Zajęcia odbywają się 2 x 90 min. od poniedziałku do piątku, od 20 lipca do 20 sierpnia.

· Kursy wakacyjne dla najmłodszych

Tygodniowe kursy spotkań dla dzieci,  które chciałyby poprzez zabawę wypełnić wolny czas. Codziennie zapewniamy 2 godz. obcowania z językiem poprzez zabawę, udział w grach oraz kontakt z piosenką i kulturą angielską. Kursy rozpoczynają się po 20 lipca.

· Zajęcia indywidualne

Lekcje przeznaczone dla tych, którzy preferują indywidualny tryb nauki lub potrzebują dodatkowych ćwiczeń do materiału omawianego w szkole (korepetycje). Zajęcia odbywają się stacjonarnie lub z dojazdem do domu klienta i trwają 60 min.

Copyright ©2016 WHAT'S UP?, All Rights Reserved.