WHAT'S UP?

Jesteśmy profesjonalną szkołą języka angielskiego działającą na rynku Gąbina i okolic. Proponujemy kursy językowe oraz zajęcia indywidualne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poprzez indywidualne podejście do naszych słuchaczy oraz bogaty i zróżnicowany program nauczania.

Naczelną zasadą naszej pracy jest kontakt z żywym językiem oraz zajęcia konwersacyjne wplecione w standardowe kursy. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz bogate zaplecze dydaktyczne i techniczne. Lekcje z tablicą interaktywną urozmaicą proces nauczania oraz zachęcą do pogłębiania umiejętności językowych. Odpowiednio wyposażona sala dziecięca sprosta oczekiwaniom najmłodszych słuchaczy oraz ich rodziców.
ADRES: Gąbin, ul. Płocka 4 (I piętro)

Copyright ©2016 WHAT'S UP?, All Rights Reserved.